fbpx

2021 Saç Simulasyonu Fiyat bilgisi

Saç Simulasyonu fiyat kriterleri nelerdir ?

saç ekimi yoğunlaştırma işlemi,seyrek saç yoğunlaştırma,saç simulasyonu fiyat

Bu yazımızda saç simulasyonu fiyat nasıl belirlenir, hangi etmenler saç simulasyonu fiyatları sınırını belirler, saç dövmesi fiyatı ile saç simulasyonu fiyatı aynı mıdır ? Yazı biraz ayrıntılı olacağından hepsini okumak istemeyenler için saç simulasyonu fiyatı ;

  • Atılan kök sayısı
  • Uygulanacak seans sayısı
  • İşlem alanının genişliği
  • Cilt yapısı ve sağlığı

gibi kriterler ile doğru orantılı olarak fiyatlandırma yapılır. Eğer ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız bölgenizi seçip veya işlem yapılacak alanın fotografını atarak ücretsiz fiyat aralığı alabilirsiniz.

saç simulasyonu fiyat

Saç Simulasyonu Fiyat Nelere Göre Değişir ?

Kişi saç simulasyonu ( Saç Gölgelendirme ) işlemi istediği zaman uzman kişi öncelikli olarak bazı kriterlere göre incelenmelidir. Bunlar ;

sac simulasyonu nasıl yapılır

1. Saç Simulasyonu fiyat a yapılacak alanın genişliği ?

İşlem yapılacak alan ne kadar geniş ise atılacak kök sayısı doğru orantılı olarak değişecektir. Aşağıdaki görselde her bölge ortalama aynı fiyat aralığına sahip olup tek tek bölge fiyatı verildiği gibi 4 bölge için toplu fiyat da alınabilir.

saç simulasyonu fiyat

2.Saç simulasyonu alanında istenilen yoğunluk seviyesi

Özellikle saç ekimi sonrası görüntü her zaman homojen olamayabiliyor. Bazı bölgelerde çok yoğun, bazı bölgelerde çok seyrek saç olması bu kısımlerın geçişlerini çok dikkat çekici hale getiriyor. Buda dışarıdan bakıldığında kötü sırıtan bir görüntü oluşturuyor.

Aşağıdaki görselden de anlaşılacağı gibi ekim yapılan alan ile kendi saçı arasında çok yapay bir geçiş var. Bu seyrek saç ekimi görüntüsü saç simulasyonu yöntemi ile kapatılabilmektedir.

sac simulasyonu
Seyrek saç ekimi sonrası yoğunlaştırma saç simulasyon işlemi

Saç simulasyonu fiyatları seyrek saç yoğunlaştırması mı yoksa hiç saçı olmayan birine traşlanmış efekti mi veriyoruz ? İşte bu kriterlere göre fiyatlandırma değişiyor.

saç ekimi yoğunlaştırma işlemi,seyrek saç yoğunlaştırma,saç simulasyonu fiyatsac simulasyonu nasıl yapılır

Seyrek saç yoğunlaştırma işleminde her zaman kişinin periatal saç ( yan bölgelerdeki dökülmeyen saçlar) ile simülasyon yapılan bölgenin yoğunluğunun eşitlenmesi sırasında homojen tepe bölgesinde daha fazla atış yapılmaktadır.

Yukarıdaki görselden de anlaşılacağı gibi seyrek saç yoğunlaştırma işleminde cildin içine daha fazla kök yerleştiriliyor.

3.Saç Ekimi veya herhangi bir cilt hasarı var mı ?

Saç ekimi sonuçları her zaman tatmin edici olmayabiliyor. Saç ekimi ameliyatı işlemini en iyi saç ekim doktoru bile yapmış olsa dokular bir kere işlem gördüğü için eskisi gibi kendi sağlıklı yapısı koruyamaz ve deri sağlığını bir nebze kaybeder burada işlem yapılırken sağlıklı bir cilt üzerinde çalışılmayacaktır.

saç simülasyonu;saç simülasyonu nedir

İşlemin ilk seansta tutma yüzdesi düşük olacak ve seans sayısını arttırıp uygulanan saç simulasyonu işlemi daha zahmetli hale gelecektir. Bu da fiyatlandırmaya etki eder.

Skar kapatma işlemi ve diğer bir adıyla medikal makyaj gibi bir işlevde de kullanılan saç simulasyonu , cilt biyolojik veya fiziksel bir hasar almışsa hiç saç çıkmayan bölgelerde doku sertleşmesi keratinize olma durumundan dolayı saç pigmentlerinin cilde oturması çok zor hale geliyor bu yüzden işlem seansı, süresi uzamaktadır ve bununla beraber verilen emek de artmaktadır.

”Saç simülasyonunu bir kere yaptırdıktan sonra, işlem herhangi bir bakıma ihtiyaç duymaz. Uğraşsız bir şekilde 3-5 yıl arasında kullanılabilir.”

Semih Deniz

Saç dövmesi fiyatı ile Saç Simulasyonu fiyat aynı mıdır ?

Saç Dövmesi kötü sonuçlar doğurma ihtimali olan bir işlemdir. Saç simulasyonu veya saç gölgelendirme işlemi ile kesinlikle aynı değildir. Dövme boyasının ucuz olması ve Carbon kullanılması sebebiyle kalıcı olması açısında fiyatı çok makul gelmektedir. ”Saç simulasyonu işlemi ömür boyu kalıcı değildir ” diyen veya bunu vadeden kişilerden arkanıza bakmadan kaçın derim. Eğer bu mümkün olsaydı hatalı işlem dediğimiz mavi veya yeşil renge dönüşmmüş işlemleri sildirmeniz nasıl mümkün olabilirdi ? Eğer dövme boyası ile yapılmışsa saç simulasyonu silme işlemi çok zordur .

Diyarbakır’a Estetik turizmi( saç simulasyonu )yapmak ister misiniz ?

Diyarbakır saç simulasyonu,Mardin saç simulasyonu,Elazığ saç simulasyonu,Gaziantep saç simulasyonu,Siirt saç simulasyonu,Urfa saç simulasyonu,Van saç simulasyonu,Siirt saç simulasyonu,Bingöl saç simulasyonu,Malatya saç simulasyonu,Şırnak saç simulasyonu,Hakkari saç simulasyonu,Muş saç simulasyonu,istanbul saç simulasyonu,izmir saç simulasyonu

Eğer yukarıdaki illerden herhangi birinde yaşıyor iseniz saç simulasyonu fiyatı alabilir ve işlem yaptırabilirsiniz.

SAÇ SİMULASYONU ÖNCESİ SONRASI GÖRÜNTÜLERİ İÇİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir