Diyarbakır Lazer Epilasyon Görüntüleri

Diyarbakır lazer epilasyon işlemlerinde yapılan tasarımlar ömür boyu kalıcı olup alexandrite candela ile isleme girmiş kişiler sadece 6 ayda 1 defa işleme girmeleri gerekebilir.

Lazer epilasyon yaptırmak isteyenlerin merak ettikleri konulardan biri de lazer epilasyonun sonuçlarıdır. Lazer epilasyonun nasıl bir görünüm değişikliği sağladığını görmek için lazer epilasyon galerisi incelemek faydalı olabilir. Lazer epilasyon galerisi, lazer epilasyon öncesi ve sonrası fotoğraflarından oluşur. Bu fotoğraflar sayesinde lazer epilasyonun etkisini gözlemlemek mümkündür.

Lazer epilasyon galerisinde yer alan fotoğraflar, lazer epilasyonun uygulandığı farklı bölgeleri gösterir. Örneğin; yüz, bacak, kol, bikini bölgesi, sırt, göğüs gibi bölgelerde lazer epilasyonun nasıl bir sonuç verdiği görülebilir. Ayrıca lazer epilasyon galerisinde farklı cilt ve kıl tiplerine sahip kişilerin fotoğrafları da bulunur. Bu sayede kişiler kendilerine uygun olan lazer tipini ve seans sayısını belirlemek için fikir edinebilir.

Yapılan işlemler alexandrite candela lazer epilasyon ile yapılmış olup tasarımlar %90 Uzm.Est.Semih DENİZ’e aitttir. Herhangi bir yerde paylaşılması veya kullanıması dahilinde yasal işlem başlatılacaktır.